Close this search box.

Українські спортсмени на Олімпійських іграх-2024: результати п’ятого дня

У середу, 31 липня, на Олімпійських іграх у Парижі розпочався п’ятий змагальний день. Цього дня 17 українських атлетів виступлять у чотирьох видах спорту: стрибки у воду, академічна гребля, гребний слалом та спортивна гімнастика.

Пульова стрільба

• Винтівка, стрільба з трьох позицій, 50 м, кваліфікація: Сергій Куліш показав відмінний результат, набравши 592 бали з 600 можливих, та забезпечив собі місце у фіналі, який відбудеться 1 серпня.

Стрибки у воду

• Синхронні стрибки, 10-метрова вишка, фінал: Ксенія Байло і Софія Лискун зайняли сьоме місце серед восьми команд, набравши сумарно 285 балів.

Академічна гребля

• Легкі парні двійки, півфінал: Ігор Хмара та Станіслав Ковалев не змогли потрапити у фінал А, але продовжать боротьбу за місця з 7 по 12 у фіналі В.
  • Парні четвірки, фінал: Євгенія Довгодько, Дар’я Верхогляд, Анастасія Коженкова та Катерина Дудченко показали драматичний виступ, стартуючи другими на 500 метрах та займаючи третє місце на пів дистанції, але на фініші не змогли утриматися в топ-3 та фінішували п’ятими.

Гребний слалом

• Каноє, півфінал: Вікторія Ус пройшла у фінал з результатом 114,26 секунд. Фінал розпочнеться о 18:25.

Спортивна гімнастика

• Ілля Ковтун і Олег Верняєв: У фіналі особистого багатоборства, який розпочнеться о 18:30, наші спортсмени боротимуться за високі місця.

Теніс

• Людмила Кіченок і Надія Кіченок: У парному турнірі наші тенісистки гратимуть у 1/8 фіналу, матч розпочнеться не раніше 19:00.
  • Марта Костюк: У одиночному турнірі Марта розпочне свій матч у чвертьфіналі не раніше 21:30.

Бокс

• Айдер Абдураїмов: У ваговій категорії до 57 кг відбудеться бій 1/8 фіналу, який розпочнеться о 21:32.

Слідкуйте за нашими спортсменами та підтримуйте їх у цей важливий день олімпійських змагань!