Пошук
Close this search box.

Олімпійські ігри-2024: Результати та графік змагань українських спортсменів на 29 липня

Дар’я Білодід Фото: Getty Images

Сьогодні, 29 липня, українські спортсмени продовжують боротьбу за медалі на Олімпійських іграх у Парижі. Ось як вони виступили:

Ольга Харлан Фото: champion

• Фехтування:
    • 10:15 — Елена Кравацкая перемогла Сюзен Будиаф з Алжиру (15:8) у 1/32 фіналу та пройшла до 1/16 фіналу, де зустрінеться з японкою Мисаки Емуре.
    • 11:25 — Ольга Харлан у 1/16 фіналу змагалася з японкою Сихоми Фукусимою.
    • 11:50 — Алина Комащук боролася з Жан Ха Йонг з Південної Кореї у 1/16 фіналу.
    • 22:45 — Фінал у жіночій саблі: потенційно можуть змагатися Елена Кравацкая, Ольга Харлан та Алина Комащук.
  • Дзюдо:
    • 11:00 — Дар’я Білодід розпочала змагання у категорії до 57 кг з 1/16 фіналу та продовжила боротьбу у фіналі (потенційно).
  • Теніс:
    • 13:00 — Даяна Ястремська перемогла колумбійку Камілу Осоріо у другому колі одиночного турніру.
    • 13:00 — Людмила та Надія Кіченок програли парний матч китайському дуету Чжан Шуай та Ван Синьюй.
    • 13:00 — Марта Костюк подолала француженку Клару Борель у другому колі одиночного турніру.
    • 13:00 — Марта Костюк і Даяна Ястремська програли польському дуету Магда Лінетт та Аліція Росольська у парному турнірі.
    • 20:00 — Еліна Світоліна перемогла американку Джессіку Пегулі у другому колі одиночного турніру.
  • Плавання:
    • 12:13 — Ніка Шарафутдінова не змогла пройти до півфіналу на 100 м спина.
    • 12:28 — Михаїл Романчук успішно кваліфікувався у фінал на 800 м вільним стилем.
    • 21:57 — Ніка Шарафутдінова могла виступити у півфіналі на 100 м спина.
  • Академічна гребля:
    • 11:40 — Ігор Хмара та Станіслав Ковалев не змогли потрапити до фіналу в легких парних четвірках.
  • Бокс:
    • 17:50 — Дмитро Ловчинський програв у 1/8 фіналу у вазі понад 92 кг.
  • Спортивна гімнастика:
    • 18:30 — Українська команда в складі Іллі Ковтуна, Олега Верняєва, Ігоря Радивілова, Назара Чепурного та Радомира Стельмаха здобула медалі у командному багатоборстві.
  • Велоспорт:
    • 15:10 — Олександр Гудима змагався у фіналі маунтенбайку крос-кантрі і продемонстрував сильний результат.

Еліна Світоліна Фото: korrespondent

Сьогоднішні результати стали важливими віхами на шляху до Олімпійських медалей для українських спортсменів. Перемоги та програші підкреслюють їхню відданість та силу духу, а також надію на нові досягнення.